Външна батерия с 2xUSB-A и 2xUSB-C изходи с технология за бързо зареждане - Baseus Star Lord LED Display Power Bank 65W 20000 mAh (P10022906113-00) (черен)
Моля изберете опция!
Код за поръчка: 77276
Оценка: 0/0
Baseus Star Lord LED Display Power Bank 65W 20000 mAh на супер цена
Изгодна покупка на отлична цена
Функционалност и надеждност
  • Производител: Baseus
  • Модел: Star Lord LED Display Power Bank 65W 20000 mAh
  • Фабричен номер: P10022906113-00
  • EAN: 6932172634940
  • Капацитет: 20000mAh (3.7V/74Wh) - осигурява дълготрайно зареждане на вашите устройства
  • Материал: PC - гарантира висока издръжливост
  • Входове:
    • microUSB: 5V/2A; 9V/2A; 12V/1.5A (18W max)
    • USB-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A (65W max)
  • Изходи:
    • USB-A 1: 5V/3A; 9V/3A; 10V/2.25A; 12V/2.5A (22.5W max)
    • USB-A 2: 5V/3A; 9V/3A; 10V/2.25A; 12V/2.5A (22.5W max)
    • USB-C + USB-A1/USB-A2: 45W + 18W
    • USB-C + (USB-A1 + USB-A2): 45W + 15W
  • Размери: 150.3 x 69 x 27.9 мм - компактни размери за лесно пренасяне
  • Тегло: 413 г - леко и удобно за носене
  • Съвместимост: всички мобилни устройства, които се нуждаят от мощност до 65W, със съответния за тях кабел
В комплекта получавате:
  • 1 х Baseus Star Lord LED Display Power Bank 65W 20000 mAh
  • 1 x USB-C към USB-A кабел
  • 1 х ръководство
Имформация за доставката:
Наш оператор ще се свърже с вас преди изпращането на пратката за да потвърдите.
Доставката се извършва чрез куриери: "Еконт"
Срок на доставката: изпращане до 24 часа след потвърждението на поръчката в 90% от случаите.
Време на доставка от 1 до 3 работни дни (в зависимост от куриера и направлението).
Вие заплащате стойността на покупката и куриерските разходи, при получаване на продукта.
Само при нас, цената за доставка е с до 30% отстъпка от официалната цена на еконт..