Не плащате нищо предварително! Получавате продукта до ваш адрес или офис на куриер и чак тогава го заплащате на място. Това елиминира риска и притеснението на клиента от грешки или измама. Всичко е прозрачно ясно, лесно и бързо.
Bling My Thing TPU Treasure Silver Skull Swarovski - силиконов (TPU) калъф с череп от кристали Сваровски за iPhone XS, iPhone X (черен)
до офис на Еконт - 4.20лв
с куриер Еконт до адрес -7.00лв
Наш оператор ще се свърже с вас в рамките на деня, за да уточним всички детайли по поръчката ви.
Код: 36706
Оценка: 0/0
- Производител: Bling My Thing
- Модел: TPU Treasure Silver Skull Swarovski
- EAN: 8859074514034
- Цвят - перлено черен със седефени люспи
- Уникален и стилен калъф, който допълва вашия iPhone
- Лек, тънък и практичен дизайн
- Предоставя чудесна защита и стил за вашия мобилен телефон
- Всички калъфи са ръчна изработка, като кристалите се слагат един по един от опитни професионалисти, което дава гаранция за качество
- Shock Absorbent - предоставя чудесна защита при при изпускане, удари, натиск и др
- Unreflecting camera - отворът за камерата е достатъчно голям за безпроблемни снимки, дори и със светкавица
• Пълен достъп до екрана и камерата, както и до всички бутони, входове и изходи на телефона
- Съвместимост: Apple iPhone XS, iPhone X
- Гаранция: 24 месеца
Имформация за доставка:
Наш оператор ще се свърже с вас преди изпращането на пратка за да уточните точния ден удобен за вас.
- Доставката се извършва чрез куриери: "Еконт"
- Срок на доставката: изпращане до 24 часа след потвърждението на поръчката в 90% от случаите.
- Време на доставка от 1 до 3 дни (в зависимост от куриера и направлението).
- Заплащане на продукта: с Наложен платеж след като го получите от куриер го плащате на него ( можете да прегледате стоката след потвърждение от наша страна )
- Преглед на продукта: Всички предлагани от нас продукти се доставят с опция за преглед, т.е. можете да тествате покупката си и да платите само след одобрение ( като първо куриера трябва да се свърже с нас за да потвърдим прегледа на стоката )
В този случай куриера ще е ангажиран в рамките на 15 мин. да Ви изчака да прегледате продукта и тогава да го заплатите
- Вие заплащате стойността на покупката и куриерските разходи, при получаване на продукта.
- Цена : цената за транспорт варира от стойноста на продукта и града ,но средната цена е 4 - 8 лв за доставка
Само при нас, цената за доставка е с до 30% отстъпка от официалната цена на еконт..
Телефон 0877 705 305
Е-mail: [email protected]
Работно време:
Понеделник до Петък 10:30 - 17:30 часа
Събота 10:30 - 13 часа
Неделя - почивен ден
Адрес: Асеновград , Кресна 4 ( само Онлайн магазин, на адреса няма физически магазин )
Фирма: "Мобайл Електроникс" ЕООД