ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Няма наличност

Този продукт може да бъде заменен с други продукти!

Код: ZYXEL-SFP-SX-D

Оценка: 0/0

Кратко описание: ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
ZYXEL SFP-LX-10 1,25Gbit/s Single-mode 10km 1310nm SFP трансивър
Описание:
This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). It simultaneously complies with Gigabit Ethernet as specified in IEEE Std 802.31 and 1x Fiber Channel as defined in FC-PI 13.03.
Възможности:
Up to 1.25Gb/s data links
Hot-pluggable SFP footprint
1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitter
Duplex LC connector
Up to 10km on 9/125m Single-mode Fiber
Metal enclosure, for lower EMI
Single 3.3V power supply
Operating temperature range: 0C to 70C
Applications
Gigabit Ethernet
1x Fibre Channel
Switch to Switch interface
Switched backplane applications
Router/Server interface
Other optical transmission systems
Подробности:
Fiber Type Single-mode 9m
Fiber Count Duplex
Connector Type LC
Wavelength 1310nm
Budget 12.5dB
RX Sensitivity -20dBm
TX Power -8dBm
OEM Compatible with ZyXEL SFP-LX-10
Weight 18 g

Гаранция: 60 месеца

Това е качествен продукт с продуктов номер ZYXEL-SFP-SX-D произведен от фирма ZYXEL. Марката ZYXEL се е доказала с времето като изключително качествена и креативна. Може да откриете ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data листнат в категория Мрежови устройства, на цена 118.80лв. На онлайн магазина ни в този раздел Мрежови устройства ще откриете разнообразие от продукти на цени за всеки вкус, започващи от 0.54лв до 3051.12лв. Голяма част от продуктите - Мрежови устройства са специално изработени за конкретния мобилен телефон или таблет.
Екипа на Sim.bg се грижи ежедневно да добавя нови продукти в продуктова категория Мрежови устройства, като се стремим да ви предложим най-добрата цена на пазара.
Продуктите които са в наличност се изпращат в рамките на 1-2 работни дни до клиента чрез куриерка фирма Еконт.
Доставка до офис на Еконт - 4.70лв
Доставка с куриер Еконт до адрес - 8.00лв
Ако ви е нужна повече информация или искате да направите поръчка по телефона, може да се свържете с нас на 0877 705 305
Продукта ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data е добавен в сайта на 07 Март 2015

Имформация за доставка:

Наш оператор ще се свърже с вас преди изпращането на пратка за да уточните точния ден удобен за вас.

Доставката се извършва чрез куриери: "Еконт" 

Срок на доставката: изпращане до 24 часа след потвърждението на поръчката в 90% от случаите.

Време на доставка от 1 до 3 дни (в зависимост от куриера и направлението). 

Заплащане на продукта: с Наложен платеж след като го получите от куриер го плащате на него ( можете да прегледате стоката след потвърждение от наша страна )

- Преглед на продукта: Всички предлагани от нас продукти се доставят с опция за преглед, т.е. можете да тествате покупката си и да платите само след одобрение ( като първо куриера трябва да се свърже с нас за да потвърдим прегледа на стоката )
В този случай куриера ще е  ангажиран в рамките на 15 мин. да Ви изчака да прегледате продукта и тогава да го заплатите

Вие заплащате стойността на покупката и куриерските разходи, при получаване на продукта.

Цена : цената за транспорт варира от стойноста на продукта и града ,но средната цена е 4 - 8 лв за доставка 

Само при нас, цената за доставка е с до 30% отстъпка от официалната цена на еконт..
 

Телефон 0877 705 305

Е-mail: onlinesimbg@gmail.com

Работно време: Понеделник до Петък 10:30 - 17:30 часа
Събота 10:30 - 13 часа
Неделя - почивен ден

Адрес: Асеновград , Кресна 4 ( само Онлайн магазин, на адреса няма физически магазин )

Фирма: "Мобайл Електроникс" ЕООД

Имате запитване?

Този продукт може да бъде заменен от:

Лесно и удобно!
Доставка за 1 работен ден

Плащаш чак след като получиш продукта!

Не плащате нищо предварително! Получавате продукта до ваш адрес или офис на куриер и чак тогава го заплащате на място. Това елиминира риска и притеснението на клиента от грешки или измама. Всичко е прозрачно ясно, лесно и бързо.

Вземи на лизинг бързо! Одобрение за 30 минути.

На изплащане супер бързо и лесно !

Можете да закупите избран от вас продукт на изплащане с изгодна лихва. Супер бърза и лесна процедура изцяло онлайн. Получавате договора и продукта едновременно с куриер, след което подписвате договора и продукта си остава за вас.

виж още

Безплатна доставка! За всички поръчки на аксесоари за GSM над 59.99лв

Безплатна доставка за поръчки на аксесоари за телефони над 60лв!

При поръчка на един или повече аксесоара за телефон на стойност над 60лв ще ви бъдат изпратени безплатно до избран от вас офис на куриер Еконт.

виж още

Провери пратката преди да платиш на куриера

Провери получения продукт преди да го платиш!

Предлагаме ви услугата проверка и тест на пратка преди да я заплатите. Така можете да се уверите, че правилния продукт е пристигнал здрав при вас.

свържете се с нас!

0877705305от 10:30 до 17:30 ч, Събота до 13:00 ч
Неделя почивен ден